Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Gençliğim Eyvah Fragman

<< 1 23 4 >>Gençliğim Eyvah 6. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (3 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Gençlik, Aşk
Yönetmen: Deniz Yılmaz
Senaryo: Ayhan Barış Başar ve Ünal Yeter
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Pazartesi - 20.00
Gençliğim Eyvah Oyuncuları:
Gençliğim Eyvah Konusu:

Süreç Film'in imzasını taşıyan yeni dizi Gençliğim Eyvah'ın Başrollerinde Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin çok başarılı usta isimler rol alıyor. Aynı semtte kebapçılık yapan iki düşmanın yanlarında oluşan aşk ve sırların anlatıldığı dizi ekranlara damga vuraya hazırlanıyor.

Cengiz Bozkurt

24 Aralık 1965 Nevşehir doğumlu başarılı oyuncu Üniversite Lisans eğitimini ODTÜ fizik bölümünde tamamlamıştır. Oynadığı tiyatro oyunlarıyla büyük bir deneyim kazanan Cengiz Bozkurt oynadığı dizilerdeki rolleri ile fenomen haline gelmiştir. Leyla İle Mecnun dizisinde Erdal Bakkal olarak akıllarda yer edinmiştir. Parmaklıklar Ardında, Sevgili Dünürüm, Aramızda Kalsın, Sevdaluk, Kocamın Ailesi gibi dizilerde rol almıştır. Takip İstanbul, Berlin Kaplanı, Kaybedenler Kulübü, Ay Lav Yu, Devrim Arabaları, Eyvah Eyyvah 3, Pek Yakında, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Bana Masal Anlatma, Kara Bela ve Küçük Esnaf gibi sinema filmlerinde rol oynamıştır.

Levent Ülgen

Odtü'de Fizik bölümünü bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitiren oyuncu geleceğini oyunculuk alanında devam ettirmiştir. Daha önce bir çok başarılı dizi ve filmde rol alan oyuncunun belli başlı rol aldığı yapımlar şöyledir: Kocaman Ailem (Hulusi), Hayati ve Diğerleri (Danyal), Aşk ve Gurur, Kiralık Aşk (Necmi) ve şu sıralar ise Kuzgun dşizisinde Rıfat Bilgin karakterine hayat vermektedir.

Elif Doğan

6 Eylül 1994 doğumlu genç ve güzel oyuncu İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı müzikal bölümünden mezun olmuştur. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde tanınmaa başlayan Elif Doğan son olarak geçtiğimiz sezon star tv'de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır'da Zeynep karakterini canlandırmıştır. Elif Doğan'ı en son Çukur'da Hale karakteriyle izlemiştik.

Ekin Mert Daymaz

2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu yetenekli oyuncu Haliç Üniversitesinde antrenörlük ve fitness okumaktadır. Best Model of World yarışmasında 3. olduktan sonra Not Defteri dizisinde kariyerine ilk adımını atmıştır. Son olarak Çilek Kokusu'nda rol alan Daymaz büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Yorum Yap

Gençliğim Eyvah dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. erdal erman amasya: merhaba gençliğim eyvah dizisini çok severek izledim...
  2. ramazan: iyi dizi umarım uzar bitirilmez bitirmeyelim
  3. ramazan yavuz kurnaz: iyi dizi güzel inşallh bitmez üzar